بارسلونا به دنبال دایمی کردن قرارداد ژئوفلیکس‌است

 گزارش خبرگزاری شهروند،باشگاه بارسلونا به دنبال دایمی کردن قرارداد ژئو فلیکس‌ بازیکن پرتگالی اتلتیکو مادرید است که اکنون به صورت قرضی در باشگاه آبی اناری ها بازی می کند.

بارسلونا به دنبال این است که در اسرع وقت با اتلتیکو به توافق برسد چرا که آنها اعتقاد دارند در صورت ادامه به زدن گل‌های تعیین کننده توسط فلیکس قیمت درخواستی او از سوی باشگاه آتلتیکو مادرید افزایش خواهد یافت.

برای این کار برنامه‌ها از قبل در بارسلونا از طریق ایجنت فلیکس یعنی خورخه مندز آغاز شده است. مندز می‌داند که بارسلونا می‌خواهد فلیکس را حفظ کند و تمام تلاشش را انجام می‌دهد تا اطمینان حاصل کند که موکلش مجبور نیست برخلاف میلش به اتلتیکو مادرید بازگردد.

اتلتیکو در حال حاضر ارزش این ستاره پرتگالی را ۸۰ میلیون یورو می‌داند اما اگر این ارزش‌گذاری طبق برآورد بارسلونا به ۳۰ تا ۴۰ میلیون یورو کاهش پیدا نکند، کاتالان‌ها بر اراده آهنین فلیکس تکیه خواهند کرد تا فقط برای آبی اناری ها بازی کند. در صورت عدم توافق برای انتقال دائم، کاتالان‌ها درخواست قرضی دیگری خواهند داشت.

گفتنی است فلیکس در این‌ روزها ستاره باشگاه ها بارسلونا است،گل های  پیروزی بخش وی مقابل اتلتیکو در لالیگا و مقابل پرتو در لیگ قهرمانان تعیین کننده  بوده است.